čtvrtek 13. srpna 2015

Výprodej zboží značek Asics a Wilson

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás akční nabídku módního zboží různých značek. Jedná se o výprodej oblečení značky Asics, výprodej pánského oblečení Wilson, výprodej dětskýchtenisek Wilson, výprodej dětského oblečení Wilson. Jistě zde objevíte pěkný kousek, který Vás nadchne. Veškeré výprodejové zboží máme skladem.
Nabízíme tenisové oblečení pro ženy, muže i děti. V našem sortimentu naleznete trička, sukně, tenisové šortky, kraťasy, obuv a další. Veškeré zboží Vám nabídne maximální komfort, ale je nutný správný výběr velikosti tenisového oblečení tak, aby Vám nevadilo při pohybu na kurtu.
Nabízíme velmi kvalitní tenisové oblečení značek Wilson, Asics, Fisher, Nike, ..

Také jsme pro Vás připravili mimořádnou akci. Zákazníci, kteří si objednají zboží nad 2.500,- mají poštovné zdarma v ČR. 

Tato nabídka však neplatí pro tenisové míče. 

Poštovné nebude účtováno na faktuře se zbožím, ale na objednávce se zobrazí.

http://www.tenislife.cz/tenisove-sportovni-obleceni-c62/asics/sportovni-tricko-asics-ss-top-oranzove-110407-0521-p2457.html


tenisové KRAŤASE Wilson Summer Specialist bíléhttp://www.tenislife.cz/detska-tenisova-obuv--c83/wilson/detska-tenisova-obuv-wilson-rush-pro-2-jr-bilo-modra-wrs319330-p2169.html

http://www.tenislife.cz/detske-tenisove-obleceni-c86/wilson/detske-tenisove-tricko-wilson-rush-colorblock-crew-modre-wr2015550-p2445.htmlŽádné komentáře:

Okomentovat