pondělí 6. dubna 2015

Tenisové oblečení WILSONHledáte skutečně kvalitní oblečení na tenisový kurt? Pořiďte si tenisové oblečení značky WILSON, které je speciálně navržené pro potřeby tenistů! 

Tenisové kraťasy WILSON Specialist Panel 10

Doporučit vám můžeme např. pánské tenisové kraťasy WILSON Specialist Panel 10, které jsou vyrobeny ze strečového polyesteru, díky čemuž se výborně přizpůsobí tvaru vašeho těla a umožní vám bezproblémový pohyb. Kraťasy mají elastický pás a šňůrku na stažení. Do kapes se vám pohodlně vejdou tenisové míčky.

Tenisové tričko WILSON Cardiff Blur Crew

Dalším skvělým tipem je tenisové tričko WILSON Cardiff Blur Crew, které má modrou barvu a zajímavý potisk se žlutými a světle modrými pruhy. Tričko má síťovaná záda pro dobré odvětrávání. Tričko se dokáže dobře přizpůsobit vašemu pohybu. Díky technologii nano WIK zůstane vaše tělo suché, i když se zpotíte. 

Polokošile WILSON SP Solana Embossed

Tenisová polokošile WILSON SP Solana Embossed je vyrobená z vysoce funkčního 100% polyesteru, který je velice příjemný na nošení. Výhodou je zejména skvělá savost a přizpůsobivost tohoto materiálu. Bezešvá ramena umožňují pohodlný pohyb.

Žádné komentáře:

Okomentovat