sobota 19. prosince 2015

Rozdělení tenisových tašek

Tenisový bag velikosti 1

Do této skupinky řadíme tenisové bagy, které mají velký objem. Většinou mají 3 hlavní komory a vejde se do nej až 12 tenisových raket. Jsou vhodné především pro hráče, kteří potřebují prostor. Tento prostorný tenisový bag je vhodný pro hráče, kteří s sebou nosí více než 3 tenisové rakety, dále pak obuv, sportovní oblečení, tuby s tenisovými míčky a další potřeby. Hlavní výhodou tenisového bagu je velký prostor pro všechny věci, které potřebujete. Tenisový bag je možné nosit na zádech, jako baťoh. Nevýhodou je, že při plném naložení je obtížná manipulace.

Z našeho sortimentu Vám můžeme nabídnout tenisový bag Head Tour Team 12R Monstercombi 2015 v modré barvě. Součástí tohoto bagu je termo komora Climate Control Technology na ochranu raket. K tomuto bagu skvěle pasují rakety XT INSTINCT.
bag HEAD TOUR TEAM 12R Monstercombi modrý 2015

Tenisový bag ve velikosti 2

Zde řadíme tenisové bagy menšího objemu a rozměrů. Mají dvě hlavní komory a vejde se do něj až 6 tenisových raket. Je možné ho nosit na zádech jako batoh. Velkou výhodou tohoto bagu je kompaktní velikost.

Doporučujeme Vám tenisový bag Babolat Team Line X9 v modré barvě. Je velmi praktický a prostorný. Součástí jsou dvě samostatné komory a spoustu dalších kapsiček. Obsahuje jednu termokomoru, která chrání raketu před nepříznivými vlivy. 
Tenisový bag Babolat Team Line X9 modrý

Tenisový bag ve velikosti 3

Tato skupina tenisových bagů je objemově malá a pojme jen jednu tenisovou raketu a další základní potřeby. Velká výhoda těchto bagu je pořízení za velmi nízkou cenu.

Z této sekce Vám doporučujeme tenisový bag HeadRadical 12R Monstercombi 2016, který je vhodný pro nenáročné tenisty. Tenisový bag umožní nošení přes rameno a jeho součástí je jedna hlavní komora a jedna menší kapsa. 
Tenisový bag HEAD Radical 12R Monstercombi 2016

Žádné komentáře:

Okomentovat